Job: Spawacz

Titel Spawacz
Kategorien sektor spożywczy
Ort Niemcy
Jobinformation

Kirsch Consulting już od ponad 10 lat intensywnie wspiera osoby zainteresowane podjęciem pracy na terenie Niemiec. Dzięki zaangażowanej kadrze zatrudnienie znalazło już kilkaset osób w sektorze budowlanym, produkcyjnym i metalowym. Aktualnie rozpoczynamy rekrutację kandydatów na sezon 2015. Dla naszych zagranicznych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz

      Zakres obowiązków:

  • Spawanie różnych części metalowych na podstawie rysunku technicznego (spawanie elektryczne, gazowe, gazowo-elektryczne – uzależnione od kwalifikacji i uprawnień pracownika)
  • Wykonywanie prac serwisowych istniejących konstrukcji metalowych

      Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
  • Umiejętność spawania metodą MIG MAG lub TIG
  • Ważny certyfikat potwierdzający umiejętności spawalnicze
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Dodatkowym atutem będą prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

       Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie łącznie z zameldowaniem na terenie Niemiec
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i uprawnień
  • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia za granicą oraz wnioskowaniem o świadczenia socjalne np. zasiłek rodzinny
  • Darmowe zakwaterowanie w okolicach miejsca pracy

Wykorzystaj swoją szansę i zgłoś się już dziś

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel. +48 32 755 32 32
Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: raciborz@kirschgruppe.com.

Kirsch Consulting Sp. z o.o. Sp. K
ul. Mickiewicza 5/1
47-400 Racibórz
Tel: +48 32 755 32 32

W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)