Job: Pracownik biurowy – dział personalny

Titel Pracownik biurowy – dział personalny
Kategorien dział administracyjny
Ort Jena
Jobinformation

Firma Kirsch Consulting Foods to specjalista w rekrutacji pracowników w sektorze spożywczym na terenie całych Niemiec. Współpracujemy z wieloma znanymi producentami ciast, serów, wędlin oraz innych artykułów spożywczych. Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta:

Pracownik biurowy – dział personalny
Miejsce pracy:  okolice Jeny/ Niemcy

Zakres obowiązków:

współorganizacja procesu wdrożenia nowych pracowników
wsparcie w koordynacji zatrudnienia i integracji polskich pracowników w firmie
pomoc w przygotowaniu i dystrybucji dokumentów personalnych oraz prowadzeniu akt pracowniczych
udział w projektach personalnych
wsparcie administracyjne pracy działu
nadzór nad urlopami i czasem pracy pracowników

Wymagania:

bardzo  dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
gotowość do zmiany miejsca zamieszkania
odpowiedzialność i zaangażowanie
elastyczność
umiejętności pracy w zespole i kreowania partnerskich relacji z kadrą zarządzającą
znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie
umowę o pracę na warunkach niemieckich  bezpośrednio u klienta

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: krapkowice@kirschgruppe.com

W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)