Job: Pracownik produkcji – darmowe mieszkanie-

Titel Pracownik produkcji – darmowe mieszkanie-
Kategorien sektor spożywczy
Ort Jena
Jobinformation

Aktualnie dla naszego klienta, lidera producentów świeżych ciast poszukujemy:

Pracownik produkcji w sektorze spożywczym
– darmowe mieszkanie

Zakres obowiązków:

  • pakowanie artykułów spożywczych
  • ważenie i kontrola jakości produktów
  • praca przy taśmie produkcyjnej
  • etykietowanie produktów
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • utrzymywanie stanowiska pracy w czystości

Wymagania:

  • warunek konieczny: komunikatywna znajmość języka niemieckiego
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie
  • możliwość zatrudnienia również dla par!
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • opiekę koordynatora

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: raciborz@kirschgruppe.com

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel.: +48 32 712 39 90

W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)