sektor przemysłowy

Titel Pracownik magazynu (rozładunek i załadunek)
Kategorien sektor przemysłowy, sektor stolarski
Ort Aschaffenburg
Jobinformation

Aktualnie zatrudnimy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu (rozładunek i załadunek)
Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

przyjmowanie transportów
załadunek oraz rozładunek towaru

Wymagania:
komunikatywna znajomość j. niemieckiego
umiejętność sprawnej organizacji pracy

Oferta:
zatrudnienie i ubezpieczenie na warunkach niemieckich
darmowe zakwaterowanie (pokoj jednosobowy)
mozliwosc skorzystania z samochodu firmowego
możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

Aplikacje prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy: krapkowice@kirschgruppe.com

W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)

Titel Mechatronik / Mechanik przemysłowy
Kategorien sektor przemysłowy, sektor spożywczy
Ort Niemcy

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHATRONIK / MECHANIK PRZEMYSŁOWY
(branża spożywcza)

Zakres obowiązków:

  • serwisowanie i naprawa przemysłowych linii produkcyjnych
  • analiza błędów, usuwanie ich oraz optymalizacja pracy linii produkcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie w zawodzie mechatronik/mechanik/elektryk lub pokrewne
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywny
  • doświadczenie w zakładach przemysłowych
  • znajomość mechaniki, pneumatyki oraz hydrauliki
  • znajomość elektroniki przemysłowej
  • zdolność do samodzielnej pracy, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wnioskowaniem o
    świadczenia  socjalne (zasiłek rodzinny)

Aplikacje prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy:  raciborz@kirschgruppe.com

W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę:

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)