Job: Operator linii produkcyjnej

Titel Operator linii produkcyjnej
Kategorien sektor spożywczy
Ort Niemcy / Schlezwig – Holstein
Jobinformation

Aktualnie dla naszego klienta, renomowanego producenta sałatek,
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator linii produkcyjnej

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i obsługa urządzeń produkcyjnych
  • wyposażenie tzw. rozlewni w niezbędne etykiety i kartony
  • kontrola metalowych czujników CCP i z tym związana dokumentacja
  • kontrola produktów końcowych
  • zarządzanie zespołem pracowników produkcji na podległej linii

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy w branży spożywczej
  • wykształcenie w zakresie nauk o żywności
  • znajomość języka niemieckiego umożliwiającą swobodną komunikację
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy zmianowej

Oferujemy:

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wnioskowaniem o świadczenia socjalne (zasiłek rodzinny)
  • opiekę koordynatora
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz darmowe mieszkanie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel. +48 32 712 39 90

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: raciborz@kirschgruppe.com

W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)