Job: serwisant rowerowy

Titel serwisant rowerowy
Kategorien sektor spożywczy
Ort Hesja
Jobinformation

Dla naszego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na terenie Niemiec w charakterze:

Serwisanta rowerowego
Miejsce pracy: Niemcy / Hesja

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie oraz organizacja warsztatu
  • Codzienne kontakty z wymagającymi klientami
  • Praca w młodym zespole, w firmie rodzinnej

Wymagania:

  • Wykształcenie jako mechanik rowerowy
  • Doświadczenie w branży rowerowej (specyfika pracy w sezonie i poza sezonem)
  • Pasja oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz własna inicjatywa
  • Niezawodność działania w dążeniu do perfekcji
  • Chęć nauki oraz poszerzania umiejętności i doświadczenia
  • Zamiłowanie do jazdy rowerem
  • Dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy;

  • legalne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy (niemiecka umowa o pracę)
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia za granicą oraz wnioskowaniem o świadczenia socjalne np. zasiłek rodzinny

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie e-maila ze swoim CV na adres mailowy: raciborz@kirschgruppe.com

lub przesłanie aplikacji pocztą na adres:

Kirsch Consulting Sp. z.o.o Sp.K.
ul. Mickiewicza 5/1
47-400 Raciborz

Tel.: +48 32 755 32 32

Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje, informując jednocześnie, że zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883”.