Job: Pakowacz (rozładunek/załadunek)

Titel Pakowacz (rozładunek/załadunek)
Kategorien sektor stolarski
Ort Niemcy
Jobinformation

Kirsch Consulting już od ponad 10 lat specjalizuje się w rekrutacji pracowników dla niemieckiego rynku pracy. Oferujemy szeroki wachlarz ofert pracy u różnych, wiarygodnych i sprawdzonych pracodawców. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

     Pakowacz (rozładunek/załadunek)

Obowiązki:

  • rozładunek i załadunek paczek
  • praca na magazynie
  • dyspozycyjność

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Niemiec
  • pełny pakiet socjalny
  • pracę na dłuższy okres
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz komfortowe warunki mieszkaniowe
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia zagranicą oraz wnioskowaniem o świadczenia socjalne np. zasiłek rodzinny

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny : +48 77 446 2401
Aplikacje prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy: krapkowice@kirschgruppe.com

Kirsch Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Opolska 4, PL 47 – 300 Krapkowice ( woj. Opolskie)
Tel.  +48 77 446 2401
Fax: +48 77 446 2419
www.kirsch-consult.com

W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)