Job: Mischer

Titel Mischer
Kategorien sektor spożywczy
Ort Niemcy/Sachsen
Jobinformation

Aktualnie dla naszego klienta, lidera produkcji suplementów diety i produktów instant, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mischer (darmowe mieszkanie)

Zakres obowiązków:

  • praca przy produkcji artykułów spożywczych
  • kompletowanie składników gotowego produktu na podstawie listy
  • obsługa przemysłowych maszyn mieszających
  • monitorowanie pracy maszyny
  • praca w oparciu o określone schematy działania
  • utrzymanie miejsca pracy w czystości

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy w branży spożywczej
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • dokładność/skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • mile widziane wykształcenie w zakresie nauk o żywności
  • prawo jazdy oraz własny samochód są dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wnioskowaniem o świadczenia socjalne (zasiłek rodzinny)
  • opiekę koordynatora
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz komfortowe warunki mieszkaniowe

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel. +48 32 712 39 90

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: raciborz@kirschgruppe.com

W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)