Job: mechanik rowerowy

Titel mechanik rowerowy
Kategorien sektor spożywczy
Ort Badenia – Wirtembergia
Jobinformation

Dla naszego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na terenie Niemiec w charakterze:

Mechanika rowerowego

 Miejsce pracy: Niemcy / Badenia – Wirtembergia

Opis stanowiska:

  • Naprawa rowerów górskich i szosowych
  • Naprawa oraz serwis  układów napędowych  oraz rowerów elektrycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie jako mechanik rowerowy
  • Potwierdzenie doświadczenia pracy w charakterze mechanika rowerowego
  • Pasja oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność  nawiązywania pozytywnych relacji z klientami
  • Znajomość technologii rowerowej
  • Zainteresowanie kolarstwem
  • Wymagane dwuletnie doświadczenie na wymienionym stanowisku
  • Dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy (niemiecka umowa o pracę)
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia za granicą oraz wnioskowaniem o świadczenia socjalne np. zasiłek rodzinny

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie e-maila ze swoim CV na adres mailowy: raciborz@kirschgruppe.com lub przesłanie aplikacji pocztą na adres:

Kirsch Consulting Sp. z.o.o Sp.k.
ul. Mickiewicza 5/1,
47-400 Raciborz
Tel.: +48 32 755 32 32

Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje, informując jednocześnie, że zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883”.