Job: Malarz/Lakiernik

Titel Malarz/Lakiernik
Kategorien sektor spożywczy
Ort Niemcy
Jobinformation

Firma Kirsch Consulting Sp z o.o.Sp.k. już od ponad 8 lat intensywnie wspiera osoby zainteresowane podjęciem pracy na terenie Niemiec. Dzięki zaangażowanej kadrze zatrudnienie znalazło już kilkaset osób w w sektorze budowlanym, produkcyjnym i metalowym. Aktualnie rozpoczynamy rekrutację kandydatów na sezon 2015. Dla naszych zagranicznych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Malarz / Lakiernik

Zakres obowiązków:

  •  ogólne prace malarskie na zewnątrz i wewnątrz budynków
  • tapetowanie
  • nakładanie farb, lakierów, lazur
  • prace poprawkowe i wykończeniowe
  • czyszczenie, malowanie elewacji

Wymagania:

  • wykształcenie budowlane/ dyplom czeladniczy w zawodzie malarz/tapeciarz lub wieloletnie doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
  • dokładność w wykonywaniu powierzonej pracy
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • dodatkowym atutem będą prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy:

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich łącznie z zameldowaniem na terenie Niemiec
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wnioskowaniem o świadczenia socjalne (zasiłek rodzinny)
  • zapewnione darmowe zakwaterowanie w okolicach miejsca pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa +  dodatki)

Wykorzystaj swoją szansę i zgłoś się już dziś!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny z Panią Benitą Olajossy: +48 77 446 2401
Aplikacje prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy: krapkowice@kirschgruppe.com.

Kirsch Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Opolska 4, PL 47 – 300 Krapkowice ( woj. Opolskie)
Tel.  +48 77 446 2400
Fax: +48 77 446 2419
www.kirsch-consult.com

W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)