Job: krawcowa/szwaczka

Titel krawcowa/szwaczka
Kategorien sektor przemysłowy
Anfangsdatum 2015-06-02
Ort Saksonia
Jobinformation

Kirsch Consulting wywodzi się z grupy firmowej Kirsch Unternehmensgruppe i
specjalizuje się w rekrutacji kandydatów w sektorze produkcyjnym i budowlanym. Aktualnie poszukujemy dla naszych klientów w Niemczech osób chętnych na
stanowisko:

krawcowa/szwaczka

     Zakres obowiązków:

  • szycie kołder i poduszek
  • szycie pokryć na materace
  • obsługa maszyn przemysłowych
  • kontrola jakości gotowego produktu
  • dbanie o porządek stanowiska pracy
  • praca w oparciu o określone schematy

     Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie łącznie z zameldowaniem na terenie Niemiec
  • niemiecką umowę o pracę
  • korzystne wynagrodzenie
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia za granicą oraz wnioskowaniem o świadczenia socjalne np. zasiłek rodzinny
  • zapewniamy zakwaterowanie
    Wymagania:
  • mile widziany wyuczony zawód jako krawcowa/szwaczka
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie krawieckie
  • umiejętność obsługi maszyn przemysłowych
  • znajomość właściwości materiałów

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr nr. tel. 32 755 32 32

Aplikacje prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy: raciborz@kirschgruppe.com

Kirsch Consulting Sp. z o.o. Sp.K
ul. Mickiewicza 5
47-400 Racibórz
Tel: +48 32 755 32 32

W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)